altius-prom@ukr.net


Роботи будь-якої складності від компаніI АЛЬТІУС
більше 10 років досвіду та понад 3000 своєчасно завершених проектів

Якість роботи

Якість роботи

Висока якість, основана на кваліфікації, різносторонньому професійному досвіді, перевіреній базі надійних поставщиків.

Оперативність

Оперативність

Оперативно розраховуємо вартість робіт. Витрачаєм на роботу тільки необхідний час. Ми цінуємо Ваш і наш час.

Гарантія від 2 років

Гарантія від 2 років

Надаємо гарантію від 2 років. Ми впевнені в якості наших робіт та матеріалів, які використовуємо.

Ліцензії та дозволи

Ліцензії та дозволи

Ми маємо державну ліцензію на проведення пропонуємих рабіт, дозволи на проведення рабіт підвищеної небезпеки та демонтажних робіт. Співробітники нашої компанії регулярно проходят навчання та інструктажі з питань професіної безпеки. Неухильне дотримання правил охорони праці – наш пріоритет.

Безготівковий/готівковий разрахунок

Безготівковий/готівковий разрахунок

Наша организація є платником ПДВ и плідно співпрацює с державними, коммерційними структурами і приватними замовниками. Взаєморозрахунки проводяться в будь-якій зручній для Вас формі.

Переваги промальпу при виконанні висотних робіт

 

Промисловий альпінізм (іноді використовується скорочено промальп) це сучасний метод виконання висотних робіт. Ідеологія промальпа - дістатися куди завгодно без використання великогабаритного обладнання, до якого зазвичай відносять риштування, колиски, автовежі та інші.

Приклад виконаня послуг з кліннгу Приклад виконання монтажу конструкцій на висоті

 

Верхолазні роботи – найкращий вибір для виконання специфічних задач

 

Механізми сьогодні використовуються практично у всіх сферах будівельних та монтажних роботах. Тим не менш, існує безліч областей, в яких людину замінити поки що неможливо. Серед подібних - промисловий альпінізм; розглянемо основні переваги використання промальпа при виконанні висотних робіт

 • Легкодоступність. Завдяки легкості та компактності мотузкової системи, альпіністи мають можливість доступу до будь-якої ділянки фасаду будівлі. Висота та архітектурні особливості не мають значення. 
 • Збереження коштів. Немає необхідності в оформленні дозвільних документів. Вам не треба платити за доставку, оренду, монтаж та демонтаж риштування та іншого обладнання, що суттєво вплине на вартість робіт.
 • Економія часу. Екіпірування висотників доставляється легковим автомобілем; обладнання місця потребує мінімальних трудових витрат, та витрат вашого часу. Завдяки високій мобільності бригада приступає до виконання робіт в день прибуття на об’єкт.
 • Безпека. Висотні будівельні та монтажні роботи вважаються найбільш безпечними завдяки використанню мобільного обладнання. Наприклад, на відміну від робіт з використанням колиски автовежі, верхолазне обладнання гарантовано не пошкодить фасад будівлі.
 • Без втрат. Під час проведення висотних робіт, графік вашого підприємства залишиться без змін. Немає необхідності обмежувати доступ до будівлі, завдяки мобільності обладнання немає потреби у складній логістиці.
 • Технічні можливості. Існує ряд ситуацій у яких промисловий альпінізм - це єдино можливий метод проведення робіт. Серед найбільш яскравих прикладів - виконання реставраційних, монтажних та будівельних робіт на греблях, містах та телевежах.

Сфери застосування верхолазних робіт

 

Які види послуг надають спеціалісти висотники? Практично всі, які пов’язані з висотою! Серед найбільш затребуваних:

 • Будівництво та реконструкція будівлі, робота з фасадами, утеплення квартир та декоративні роботи;
 • Клінінгові послуги - мийка та очистка фасадів приміщень, вікон;
 • Ремонтно-монтажні роботи;
 • Креативне поздоровлення сім’ї або співробітників.

Попит на  висотні будівельні роботи

 

Згідно статистичних даних, типова велика будівельна компанія в Україні здає в експлуатацію 10 житлових та офісних приміщень на рік. Кількість будівництв на вулицях свідчить, що будівельний бум не збирається зменшувати обороти. Не дивно, що попит на послуги промислового альпінізму росте прямо пропорційно активному будівництву у великих містах та мегаполісах. Сучасний ритм міста часто потребує хірургічного втручання за мінімальний час, при виважених об’ємах витрат: у цій області промисловий альпінізм не має рівних.

 

НАШ ОФІС

м. Київ

проспект Перемоги 131

 

(044) 223-00-02

(097) 223-00-02

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Ми в Facebook Ми в Google+ Мы в Twitter Ми в VK

 • 1.jpg
 • 2.JPG
 • 3.JPG
 • 4.jpg
 • 5.JPG
 • 6.JPG
 • 7.JPG
 • 8.JPG

Є питання? Напишіть і ми перезвонимо