altius-prom@ukr.net


Роботи будь-якої складності від компаніI АЛЬТІУС
більше 10 років досвіду та понад 3000 своєчасно завершених проектів

Якість роботи

Якість роботи

Висока якість, основана на кваліфікації, різносторонньому професійному досвіді, перевіреній базі надійних поставщиків.

Оперативність

Оперативність

Оперативно розраховуємо вартість робіт. Витрачаєм на роботу тільки необхідний час. Ми цінуємо Ваш і наш час.

Гарантія від 2 років

Гарантія від 2 років

Надаємо гарантію від 2 років. Ми впевнені в якості наших робіт та матеріалів, які використовуємо.

Ліцензії та дозволи

Ліцензії та дозволи

Ми маємо державну ліцензію на проведення пропонуємих рабіт, дозволи на проведення рабіт підвищеної небезпеки та демонтажних робіт. Співробітники нашої компанії регулярно проходят навчання та інструктажі з питань професіної безпеки. Неухильне дотримання правил охорони праці – наш пріоритет.

Безготівковий/готівковий разрахунок

Безготівковий/готівковий разрахунок

Наша организація є платником ПДВ и плідно співпрацює с державними, коммерційними структурами і приватними замовниками. Взаєморозрахунки проводяться в будь-якій зручній для Вас формі.

 

Монтаж димоходів і повітропроводів

Монтаж димоходів

Димарі, так само, як і вентиляційні конструкції, являють собою складні інженерні системи, встановлення яких не терпить аматорського підходу ні в питаннях проектування, ні в питаннях монтажу. Тому у випадку, коли ви не володієте подібними навичками і практичним досвідом - покладіться на професіоналізм фахівців компанії АЛЬТІУС, які гарантують якісний монтаж, і можуть зробити своєчасний ремонт димоходів, повітроводів і інших елементів вентиляційних систем.

 

Чому слід довіряти монтаж димоходу фахівцям

 

Технічно правильна установка димоходу забезпечить ефективну функціональність печі. Тому вкрай важливо в процесі зборки дотримуватися існуючих технічних норм і правил, поряд з використанням якісних комплектуючих та витратних матеріалів. У подібних питаннях в компанії АЛЬТІУС не виникає ніяких складнощів, оскільки організація тісно співпрацює з відомими світовими виробниками, що гарантує якість будь-якого елементу конструкції.

Монтаж димоходів

 

Як виконується установка димоходів

 

Одним з найпоширеніших способів розташування димарів є їх установка зовні будівлі. Як правило, саме такий монтаж димоходу використовується при установці опалювального пристрою в готовому (раніше побудованому) будинку. У таких випадках монтаж димарів від основного опалювального агрегату здійснюється, методом виведення труби назовні через одну зі стін приміщення.

У кожному разі, звернувшись у компанію АЛЬТІУС, ви отримаєте підбір оптимальної конструкції, з урахуванням особливостей вашої системи опалення, вашої будови, і установка димарів буде проведена якісно і в строк.

Поряд з установкою нового димоходу до твердопаливного котла (активний перехід саме на це опалювальне обладнання ми зараз спостерігаємо), це може бути ремонт існуючого димоходу, гільзовка димоходу, побудованого раніше.

Своєчасний і ефективний ремонт димових труб - це запорука безпеки життєдіяльності мешканців будинку, як і збереження майна.

Монтаж повітроводу, вул. Софіївська

 

Нюанси установки систем воздуховода

 

Що таке воздуховод?
Це система спеціальних коробів і труб, що розміщується всередині приміщення з метою рівномірного розподілу і витяжки повітря. Тобто, як і у випадку установки димоходів, монтаж повітроводів повинен виконуватися тільки майстрами, оскільки від якості виконаних робіт залежить те, як буде "дихати" приміщення в процесі експлуатації.

Сама ж система вентиляції виконується відповідно до інженерного призначення приміщення. Приміром, монтаж вентиляції  в промислових приміщеннях повинен проводитися з облаштуванням систем воздухоотвода з посиленим припливом і витяжкою (штучним нагнітанням) повітря, в той час як при установці вентиляції в житловому будинку достатньо природної тяги.

Незалежно від рівня складності поставлених завдань, компанія АЛЬТІУС обіцяє клієнтам професійний підхід до їх виконання і відмінну якість всіх виконаних робіт.

У разі потреби в наших послугах - набирайте (044) 223-00-02 та (097) 223-00-02 або пишіть на  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Будемо раді допомогти.

ПЕРЕЙТИ ДО ПРАЙСУ

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ПЕРЕЛІКУ ВИДІВ РОБІТ

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТОГРАФІЇ ВИКОНАНИХ РОБІТ

НАШ ОФІС

м. Київ

проспект Перемоги 131

 

(044) 223-00-02

(097) 223-00-02

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Ми в Facebook Ми в Google+ Мы в Twitter Ми в VK

  • 1.jpg
  • 2.JPG
  • 3.JPG
  • 4.jpg
  • 5.JPG
  • 6.JPG
  • 7.JPG
  • 8.JPG

Є питання? Напишіть і ми перезвонимо