altius-prom@ukr.net


Роботи будь-якої складності від компаніI АЛЬТІУС
більше 10 років досвіду та понад 3000 своєчасно завершених проектів

Якість роботи

Якість роботи

Висока якість, основана на кваліфікації, різносторонньому професійному досвіді, перевіреній базі надійних поставщиків.

Оперативність

Оперативність

Оперативно розраховуємо вартість робіт. Витрачаєм на роботу тільки необхідний час. Ми цінуємо Ваш і наш час.

Гарантія від 2 років

Гарантія від 2 років

Надаємо гарантію від 2 років. Ми впевнені в якості наших робіт та матеріалів, які використовуємо.

Ліцензії та дозволи

Ліцензії та дозволи

Ми маємо державну ліцензію на проведення пропонуємих рабіт, дозволи на проведення рабіт підвищеної небезпеки та демонтажних робіт. Співробітники нашої компанії регулярно проходят навчання та інструктажі з питань професіної безпеки. Неухильне дотримання правил охорони праці – наш пріоритет.

Безготівковий/готівковий разрахунок

Безготівковий/готівковий разрахунок

Наша организація є платником ПДВ и плідно співпрацює с державними, коммерційними структурами і приватними замовниками. Взаєморозрахунки проводяться в будь-якій зручній для Вас формі.

Діагностика, обстеження та експертиза стану будівель, димових труб, мостів, вишок та інших висотних конструкцій

 

Першочерговим завданням, яке покладається на діагностику технічного стану будівель і споруд, є з'ясування дійсного стану цілісності конструкції. Як правило, проведена експертиза стану споруд дозволяє зробити своєчасні висновки щодо можливості подальшої експлуатації і потреби проведення ремонтних робіт.

Диагностика, обследование и экспертиза состояния зданий, дымовых труб, мостов, вышек и других высотных конструкций Диагностика, обследование и экспертиза состояния зданий, дымовых труб, мостов, вышек и других высотных конструкций

Ким повинна проводитися діагностика будівель

 

Напевно, не потрібно зайвий раз нагадувати про те, що від того, наскільки професійно буде проведена діагностика будівель, залежить визначення обсягів і термінів майбутніх робіт, пов'язаних з реконструкцією і ремонтом об'єкта.

будівлі

За підсумками тепловізійного обстеження будівлі можна проводити теплоізоляцію з урахуванням отриманих результатів. Це дозволяє мінімізувати тепловтрати саме проблемних ділянок, і разом з цим зменшити витрати на утеплення решти ділянок. Набута в результаті цього можливість зменшити витрати на енергоресурси особливо актуальна в умовах постійного підвищення цін на енергоносії. Вигода - очевидна.

димові труби

Експерти компанії АЛЬТІУС володіють сучасними неруйнівними методами контролю ступеня відхилення від норми показників несучих здібностей конструкцій. Аналіз отриманих даних дозволяє зробити висновок і рекомендувати комплекс необхідних заходів: від ремонту, модернізації та реконструкції до повного демонтажу, залежно від отриманих результатів.

мости, вишки

До початку проведення ремонтних заходів буде доречним визначитися зі ступенем наявних ушкоджень, що ускладнено саме через висотність конструкцій. Якщо своїми силами провести збір даних ускладнено - промислові альпіністи компанії АЛЬТІУС кваліфіковано нададуть послуги з діагностики та виявлення слабких місць, та в актуальні терміни усунуть виявлені дефекти.

градирні

Градирні постійно піддаються агресивному впливу середовища на зовнішню і внутрішню поверхні. Внаслідок цього існує необхідність планових обстежень та діагностики, результатом яких є точний опис ушкоджень (найчастіше це корозія металевих елементів, усадочні тріщини з /б конструкцій, пошкодження облицювання) і пропозиція методів їх усунення.

елеватори

Ми проводимо роботи як зовні, так і всередині елеваторів різних типів. Для визначення фронту робіт фахівці компанії АЛЬТІУС проводять обстеження стану з / б конструкцій і металоконструкцій елеваторів, фото-відео фіксацію обстежуваних ділянок, з можливістю подальшого складання докладного технічного звіту і технологічних рекомендацій щодо проведення робіт.

Компанія АЛЬТІУС, надає послуги, в які входить технічне обстеження конструкцій будівлі, за допомогою використання досвіду і навичок фахівців в галузі промислового альпінізму.

Диагностика, обследование и экспертиза состояния зданий, дымовых труб, мостов, вышек и других высотных конструкций Диагностика, обследование и экспертиза состояния зданий, дымовых труб, мостов, вышек и других высотных конструкций

Які об'єкти обстежують експерти компанії АЛЬТІУС

 

З урахуванням можливості застосування методів промислового альпінізму фахівцями компанії АЛЬТІУС проводиться обстеження будівельних конструкцій будь-якої висоти і складності. У цей перелік входить:

1) комплексне обстеження будівель житлового та промислового призначення;

2) обстеження стану димових труб;

3) обстеження споруд, типу:

- Елеватора або градирні,

- Мостів або вишок.

 

Професійна експертиза технічного стану споруд

 

Компанія АЛЬТІУС - це молода і динамічна компанія, що використовує у своїй практиці нові технології та методи робіт. Кожен фахівець, що входить до штату організації, періодично походить перепідготовку, підтверджуючи тим самим свою профпридатність відповідними сертифікатами. Тому, замовляючи технічне обстеження димарів і інших споруд, ви можете покладатися на компетентність і високу якість кінцевого результату.

Фахівці нашої компанії якісно проведуть діагностику, обстеження, експертизу Ваших висотних об'єктів. Звертайтеся до нас за телефонами (044) 223-00-02 та (097) 223-00-02, або пишіть на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПЕРЕЙТИ ДО ПРАЙСУ

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ПЕРЕЛІКУ ВИДІВ РОБІТ

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТОГРАФІЇ ВИКОНАНИХ РОБІТ

НАШ ОФІС

м. Київ

проспект Перемоги 131

 

(044) 223-00-02

(097) 223-00-02

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Ми в Facebook Ми в Google+ Мы в Twitter Ми в VK

  • 1.jpg
  • 2.JPG
  • 3.JPG
  • 4.jpg
  • 5.JPG
  • 6.JPG
  • 7.JPG
  • 8.JPG

Є питання? Напишіть і ми перезвонимо