altius-prom@ukr.net


Роботи будь-якої складності від компаніI АЛЬТІУС
більше 10 років досвіду та понад 3000 своєчасно завершених проектів

Якість роботи

Якість роботи

Висока якість, основана на кваліфікації, різносторонньому професійному досвіді, перевіреній базі надійних поставщиків.

Оперативність

Оперативність

Оперативно розраховуємо вартість робіт. Витрачаєм на роботу тільки необхідний час. Ми цінуємо Ваш і наш час.

Гарантія від 2 років

Гарантія від 2 років

Надаємо гарантію від 2 років. Ми впевнені в якості наших робіт та матеріалів, які використовуємо.

Ліцензії та дозволи

Ліцензії та дозволи

Ми маємо державну ліцензію на проведення пропонуємих рабіт, дозволи на проведення рабіт підвищеної небезпеки та демонтажних робіт. Співробітники нашої компанії регулярно проходят навчання та інструктажі з питань професіної безпеки. Неухильне дотримання правил охорони праці – наш пріоритет.

Безготівковий/готівковий разрахунок

Безготівковий/готівковий разрахунок

Наша организація є платником ПДВ и плідно співпрацює с державними, коммерційними структурами і приватними замовниками. Взаєморозрахунки проводяться в будь-якій зручній для Вас формі.

Монтаж вентильованих фасадних систем

Фасади вентильованого типу - це сучасні, але разом з тим, досить складні системи, працездатність яких багато в чому залежить від грамотності виконання технології монтажу. Дана обставина змушує споживача підбирати виконавців з належним рівнем підготовки, які можуть гарантувати виключення помилок на етапі будівельно-монтажних робіт.

Монтаж вентильованих фасадних систем Монтаж вентильованих фасадних систем

Для чого виконується монтаж вентильованих фасадів, і які матеріали використовуються для їх облицювання

Установка вентильованих фасадів щонайкраще дозволяє вирішувати питання теплоізоляції конструкції. Особливо в тому випадку, коли передбачається використання утеплювального шару. 

  

Пристрій вентильованого фасаду

Як облицювальні матеріали у вентильованому фасаді використовують:  

Композитні панелі

Що це таке? Це своєрідна композиція у вигляді будівельного пирога, що складається з двох листів алюмінію, між якими розміщується ПВХ наповнювач. З метою забезпечення захисту від дії ультрафіолету, надлишку вологи та інших факторів агресивного середовища, на поверхню панелей наноситься полівінілденфторідное покриття, завдяки якому гарантується збереження і цілісності зовнішнього вигляду протягом 10-15 років. Крім того, композитні панелі дозволяють урізноманітнити колірні відтінки. А значить можна втілити в життя будь-яку задумку дизайнера або замовника.

Фіброцементні плити 

Монтаж навісних вентильованих фасадів допускає у якості облицювання використовувати фіброцементні панелі, оскільки вони вважаються практично невразливими по відношенню до зовнішніх чинників. До того ж, технологія їх виробництва дозволяє забезпечувати не тільки оптимальні фізико-хімічні якості, але й естетичну привабливість за рахунок створення різної текстурності і колірних відтінків. Як результат, виходить гарантовано міцний, зносостійкий і красивий фасад.

Керамограніт

Установка фасадних панелей з керамогранитним облицюванням стане запорукою створення стильного і якісного фасаду. Керамограніт - сам по собі відмінний матеріал для облицювання. А у випадку сукупності з вентильованої системою фасаду, він стає ще більш ефективним. Йому не страшні ні температурні перепади, ні інші атмосферні дії. При цьому буде створюватися сприятливий мікроклімат і всередині приміщень.

Штучний і натуральний камінь

Якщо за проектом будівництва монтаж фасадної системи допускає використання каменю для облицювання, то поза всяких сумнівів, будинок буде захищений на довгі роки від багатьох зовнішніх впливів з умовою забезпечення теплоізоляційних властивостей на весь період експлуатації.

Сайдинг

Якщо перекласти з англійської слово сайдинг, то виявиться, що мається на увазі виконання облицювання панелями, що накладаються одна на іншу внахлест (як уздовж, так і впоперек). Тобто, установка навісних вентильованих фасадів з сайдінговим облицюванням - це просто кажучи, фасадні роботи із застосуванням одного з видів технології обшивки із використанням сайдінгових панелей, який, доречи,  дуже поширений в Канаді та США.

Монтаж сайдинга

     

 

У кого слід замовляти установку вентильованих фасадів

 

Якщо ви хочете замовити професійний і якісний монтаж вентильованих фасадних систем - можна звернутися в компанію АЛЬТІУС, в якій працюють кваліфіковані фахівці своєї галузі. Вчинивши так, ви можете бути впевненими в тому, що монтаж вентильованих фасадів буде проводитися відповідно до встановлених технічних правил, а кінцевий результат буде високої якості.

Установка композитних панелей та інших фасадних систем є одним з напрямків діяльності організації. Можете покластись на досвід і професіоналізм майстрів, що співпрацюють з компанією, та здатні працювати на будь-якій висоті.

 

Звертайтеся до нас за телефонами (044) 223-00-02 та (097) 223-00-02 або електронною поштою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Будемо раді допомогти.

ПЕРЕЙТИ ДО ПРАЙСУ

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ПЕРЕЛІКУ ВИДІВ РОБІТ

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТОГРАФІЇ ВИКОНАНИХ РОБІТ

НАШ ОФІС

м. Київ

проспект Перемоги 131

 

(044) 223-00-02

(097) 223-00-02

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Ми в Facebook Ми в Google+ Мы в Twitter Ми в VK

  • 1.jpg
  • 2.JPG
  • 3.JPG
  • 4.jpg
  • 5.JPG
  • 6.JPG
  • 7.JPG
  • 8.JPG

Є питання? Напишіть і ми перезвонимо