altius-prom@ukr.net


Роботи будь-якої складності від компаніI АЛЬТІУС
більше 10 років досвіду та понад 3000 своєчасно завершених проектів

Якість роботи

Якість роботи

Висока якість, основана на кваліфікації, різносторонньому професійному досвіді, перевіреній базі надійних поставщиків.

Оперативність

Оперативність

Оперативно розраховуємо вартість робіт. Витрачаєм на роботу тільки необхідний час. Ми цінуємо Ваш і наш час.

Гарантія від 2 років

Гарантія від 2 років

Надаємо гарантію від 2 років. Ми впевнені в якості наших робіт та матеріалів, які використовуємо.

Ліцензії та дозволи

Ліцензії та дозволи

Ми маємо державну ліцензію на проведення пропонуємих рабіт, дозволи на проведення рабіт підвищеної небезпеки та демонтажних робіт. Співробітники нашої компанії регулярно проходят навчання та інструктажі з питань професіної безпеки. Неухильне дотримання правил охорони праці – наш пріоритет.

Безготівковий/готівковий разрахунок

Безготівковий/готівковий разрахунок

Наша организація є платником ПДВ и плідно співпрацює с державними, коммерційними структурами і приватними замовниками. Взаєморозрахунки проводяться в будь-якій зручній для Вас формі.

монтаж світлопрозорих конструкцій

Монтаж світлопрозорих конструкцій .

      Скління фасадів за новими технологіями

 

Науково-технічні розробки, у тому числі і будівельні, дуже впливають на формування архітектурного вигляду як великих, так і невеликих міст. Одним з найбільш гармонійних поєднань використання інноваційних матеріалів, в сукупності з сучасними технологіями, вважається спайдерне скління фасадів, за допомогою якого проектувальники можуть вільно втілювати в реальність навіть дуже складні задуми.

Більше того, технологія спайдерного скління застосовується не тільки під час будівництва фасадної частини будівлі і таких елементів, як козирки або навіси, але і при оформленні вхідних груп, сходових прольотів і інших частин будівлі.

 

У кого вигідно замовляти монтаж світлопрозорих конструкцій

Коли проект будівництва або реконструкції передбачає світлопрозорі конструкції, монтаж яких найзручніше здійснювати за допомогою використання методів МПА, ви можете звернутися в компанію АЛЬТІУС, працівники якої виконують фасадне скління і монтаж світлопрозорих конструкцій будь-якої складності.

 

Які світлопрозорі конструкції встановлює компанія АЛЬТІУС

 

У компанії АЛЬТІУС можна замовити не тільки монтаж світлопрозорих фасадних систем, а й установку конструкцій огороджуючого типу.

В цілому, скляні фасади сьогодні стали свого роду архітектурної прикметою часу. Скляні будівлі виглядають сучасно і дорого. Причому при будь-якому освітленні і в будь-яку погоду. А від того, наскільки якісно виконується монтаж світлопрозорих фасадів, залежить його надійність і функціональність. Тому довірити монтажні заходи з його встановлення можна тільки професіоналам.

Монтаж світлопрозорих конструкцій.

     

В компанії АЛЬТІУС скління фасаду здійснюється за допомогою техніки промислового альпінізму, що істотно скорочує час на виконання поставлених завдань і дозволяє раціонально розподілити бюджет.

Дзвоніть нам за телефонами (044) 223-00-02 та (097) 223-00-02, або пишіть на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., і фахівці нашої компанії здійснять для вас монтаж будь-яких СПОК.

ПЕРЕЙТИ ДО ПРАЙСУ

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ПЕРЕЛІКУ ВИДІВ РОБІТ

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТОГРАФІЇ ВИКОНАНИХ РОБІТ

НАШ ОФІС

м. Київ

проспект Перемоги 131

 

(044) 223-00-02

(097) 223-00-02

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Ми в Facebook Ми в Google+ Мы в Twitter Ми в VK

  • 1.jpg
  • 2.JPG
  • 3.JPG
  • 4.jpg
  • 5.JPG
  • 6.JPG
  • 7.JPG
  • 8.JPG

Є питання? Напишіть і ми перезвонимо