altius-prom@ukr.net


Роботи будь-якої складності від компаніI АЛЬТІУС
більше 10 років досвіду та понад 3000 своєчасно завершених проектів

Якість роботи

Якість роботи

Висока якість, основана на кваліфікації, різносторонньому професійному досвіді, перевіреній базі надійних поставщиків.

Оперативність

Оперативність

Оперативно розраховуємо вартість робіт. Витрачаєм на роботу тільки необхідний час. Ми цінуємо Ваш і наш час.

Гарантія від 2 років

Гарантія від 2 років

Надаємо гарантію від 2 років. Ми впевнені в якості наших робіт та матеріалів, які використовуємо.

Ліцензії та дозволи

Ліцензії та дозволи

Ми маємо державну ліцензію на проведення пропонуємих рабіт, дозволи на проведення рабіт підвищеної небезпеки та демонтажних робіт. Співробітники нашої компанії регулярно проходят навчання та інструктажі з питань професіної безпеки. Неухильне дотримання правил охорони праці – наш пріоритет.

Безготівковий/готівковий разрахунок

Безготівковий/готівковий разрахунок

Наша организація є платником ПДВ и плідно співпрацює с державними, коммерційними структурами і приватними замовниками. Взаєморозрахунки проводяться в будь-якій зручній для Вас формі.

 

Монтаж сендвіч панелей і профлиста

Монтаж сендвіч панелей і профлисту

Компанія АЛЬТІУС здійснює будівництво складських та торгових приміщень, промислових цехів, а також інших швидкомонтованих споруд, використовуючи тришарові сендвіч-панелі або профлист.

 

Нюанси монтажних робіт у разі використання сендвіч-панелей

 

У процесі спорудження швидкомонтованих будівельних об'єктів монтаж металевих сендвіч-панелей здійснюється на каркасну основу. У свою чергу, матеріал, необхідний для створення цього каркаса, повинен визначатися ще на стадії розробки проекту майбутнього будівництва. Тим же проектом розраховується співмірність потрібних відстаней, беручи до уваги габарити панелей. Результатом такого планування стає максимальна оптимізація монтажних робіт, що виключає необхідність виконання обрізки панелей.

 

Різниця інсталяційного процесу стінових і покрівельних панелей

 

Монтаж сендвіч-панелей може здійснюватися як на стінові, так і на покрівельні конструкції будівлі. Причому як в одному, так і в іншому випадку, установка сендвіч-панелей повинна виконуватися без підгоночного різання, так як попередньо виконуються ретельні розрахунки.
Чим відрізняються ці два види панелей?
- По-перше, зовнішнім виглядом профілю.
- По-друге, наявністю захисного нахлесту.
- По-третє, способом установки.

Щодо видів наповнювача і його впливу на установку слід зазначити, що особливої ​​різниці і яких-небудь ускладнень в проведенні монтажних робіт – немає.

 

Монтаж сендвіч панелей і профлисту

Особливості застосування профлиста

Як і у випадку з панелями, монтаж профлиста може здійснюватися як на стіни, так і на дах будівлі. При цьому треба розуміти, що і монтаж покрівлі з профнастилу, і монтаж профлиста на стіну матимуть свої особливості і технічні нюанси. Цей факт змушує задуматися про те, що комплекс подібних заходів не варто виконувати самостійно, оскільки це загрожує невиправданими витратами і даремно витраченим часом.

Професійний і якісний монтаж профнастилу можна замовити у компанії АЛЬТІУС, фахівці якої мають практичний досвід робіт в даній сфері, і впораються з поставленим завданням у максимально стислі терміни.

Для того, щоб залишити заявку на розрахунок – дзвоніть: (044) 223-00-02 та (097) 223-00-02, або пишіть  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Будемо раді співпраці.

ПЕРЕЙТИ ДО ПРАЙСУ

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ПЕРЕЛІКУ ВИДІВ РОБІТ

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТОГРАФІЇ ВИКОНАНИХ РОБІТ

НАШ ОФІС

м. Київ

проспект Перемоги 131

 

(044) 223-00-02

(097) 223-00-02

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Ми в Facebook Ми в Google+ Мы в Twitter Ми в VK

  • 1.jpg
  • 2.JPG
  • 3.JPG
  • 4.jpg
  • 5.JPG
  • 6.JPG
  • 7.JPG
  • 8.JPG

Є питання? Напишіть і ми перезвонимо