altius-prom@ukr.net


Роботи будь-якої складності від компаніI АЛЬТІУС
більше 10 років досвіду та понад 3000 своєчасно завершених проектів

Якість роботи

Якість роботи

Висока якість, основана на кваліфікації, різносторонньому професійному досвіді, перевіреній базі надійних поставщиків.

Оперативність

Оперативність

Оперативно розраховуємо вартість робіт. Витрачаєм на роботу тільки необхідний час. Ми цінуємо Ваш і наш час.

Гарантія від 2 років

Гарантія від 2 років

Надаємо гарантію від 2 років. Ми впевнені в якості наших робіт та матеріалів, які використовуємо.

Ліцензії та дозволи

Ліцензії та дозволи

Ми маємо державну ліцензію на проведення пропонуємих рабіт, дозволи на проведення рабіт підвищеної небезпеки та демонтажних робіт. Співробітники нашої компанії регулярно проходят навчання та інструктажі з питань професіної безпеки. Неухильне дотримання правил охорони праці – наш пріоритет.

Безготівковий/готівковий разрахунок

Безготівковий/готівковий разрахунок

Наша организація є платником ПДВ и плідно співпрацює с державними, коммерційними структурами і приватними замовниками. Взаєморозрахунки проводяться в будь-якій зручній для Вас формі.

Будівництво, реконструкція будівель і споруд

Строительство и реконструкция

Компанія АЛЬТІУС - 100% гарантія якості при виконанні реконструктивних робіт в спорудах і будівлях різного призначення

 

Реконструкція та ремонт споруд, будівель, а також інших будівельних конструкцій - це все напрямки діяльності компанії АЛЬТІУС. Компетентні майстри підходять до своїх обов'язків з особливою відповідальністю і знанням справи, що гарантує високий показник якості кінцевого результату. До того ж у своїй діяльності компанія не тільки спирається на традиційні методи, але і використовує на практиці інноваційні технології, матеріали і методи, включаючи промисловий альпінізм. У підсумку, послуги фахівців виключають необхідність використання підйомної і дорогої техніки, та й терміни на капітальний ремонт будівель істотно скорочуються.

 

Чому вигідно здійснювати процес реконструкції будівель з компанією АЛЬТІУС

 

Безумовно, реконструкція споруд промислового типу або реконструкція будинку - це завдання не з легких. Комплекс робіт включає в себе обов'язкову оцінку стану споруди, і саме в цьому випадку застосування навичок МПА, якими володіють фахівці компанії АЛЬТІУС, виявляється дуже доречним. По-перше, тому, що помітно збільшується площа ефективної роботи. А по-друге, потрапити на фасад споруди можна набагато швидше.

 

 

buklet_013_p2Строительство и реконструкция

Навіщо потрібно виконувати реконструкцію будівель

 

buklet_015_p2Строительство

 

Реконструкція будівель і споруд необхідна для того, щоб підтримувати у порядку їх зовнішній вигляд і придатність стану до експлуатації. Зрозуміло, будь-який ремонт будівель вимагає від фахівців професіоналізму, знань і досвіду, завдяки чому забезпечується якість кінцевого результату. Всі ці якості притаманні майстрам компанії АЛЬТІУС, для яких будівництво будівель під ключ, їх благоустрій та своєчасний ремонт - є головними напрямками діяльності. Тому, їм можна сміливо довіряти будь-які завдання з цієї області. Вони впевнені у тому, що реконструкція будівель, виконана за допомогою їх зусиль, забезпечить об'єкту надійність і практичність, необхідні для повноцінної експлуатації.

 

Дзвоніть нам за телефонами (044) 223-00-02 та (097) 223-00-02, або пишіть на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., і фахівці нашої компанії якісно і в строк виконають для Вас роботи по реконструкції будівель будь-якого рівня складності.

ПЕРЕЙТИ ДО ПЕРЕЛІКУ ПРАЙСІВ

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ПЕРЕЛІКУ ВИДІВ РОБІТ

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТОГРАФІЇ ВИКОНАНИХ РОБІТ

НАШ ОФІС

м. Київ

проспект Перемоги 131

 

(044) 223-00-02

(097) 223-00-02

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Ми в Facebook Ми в Google+ Мы в Twitter Ми в VK

  • 1.jpg
  • 2.JPG
  • 3.JPG
  • 4.jpg
  • 5.JPG
  • 6.JPG
  • 7.JPG
  • 8.JPG

Є питання? Напишіть і ми перезвонимо