altius-prom@ukr.net


Роботи будь-якої складності від компаніI АЛЬТІУС
більше 10 років досвіду та понад 3000 своєчасно завершених проектів

Якість роботи

Якість роботи

Висока якість, основана на кваліфікації, різносторонньому професійному досвіді, перевіреній базі надійних поставщиків.

Оперативність

Оперативність

Оперативно розраховуємо вартість робіт. Витрачаєм на роботу тільки необхідний час. Ми цінуємо Ваш і наш час.

Гарантія від 2 років

Гарантія від 2 років

Надаємо гарантію від 2 років. Ми впевнені в якості наших робіт та матеріалів, які використовуємо.

Ліцензії та дозволи

Ліцензії та дозволи

Ми маємо державну ліцензію на проведення пропонуємих рабіт, дозволи на проведення рабіт підвищеної небезпеки та демонтажних робіт. Співробітники нашої компанії регулярно проходят навчання та інструктажі з питань професіної безпеки. Неухильне дотримання правил охорони праці – наш пріоритет.

Безготівковий/готівковий разрахунок

Безготівковий/готівковий разрахунок

Наша организація є платником ПДВ и плідно співпрацює с державними, коммерційними структурами і приватними замовниками. Взаєморозрахунки проводяться в будь-якій зручній для Вас формі.

Ремонт і модернізація димових труб

Ремонт, модернизація димових труб

Ремонт промислових димарів як міра попередження їх повного руйнування.
Промислові димові труби відносяться до дорогих інженерних споруд, які експлуатуються в складних умовах, у сенсі агресивності температурних, вологісних, силових навантажень. Тому ремонт димових труб вимагає від виконавців найвищої кваліфікації та професіоналізму.

 

Аварійність: краще попередити ніж усувати

      Ремонт, модернизация, демонтаж дымовых труб

Ремонт, модернизація димових труб

У випадку аварійного стану виконання ремонту димової труби істотно ускладнюється, а в окремих випадках взагалі здається нереальним. Із цього приводу думки можуть розходитися. Ремонт аварійної труби, що з теоретичної точки зору здається нездійсненним, на практиці може підлягати реалізації. Ніхто не применшує ризику і небезпеки проведення робіт з ремонту і модернізації димарів, ми лише хочемо сказати, що практичний досвід компанії АЛЬТІУС дозволяє працювати з такими об'єктами, які при першому наближенні здавалися не підлягаючими відновленню. Але в кожному разі ремонт димових труб, як і реконструкція димарів або ремонт димових труб котелень - робота з високим ступенем ризику, що вимагає професіоналізму і досвіду. Це визначає високі вимоги до кваліфікації виконавців, що залучаються для виконання обстеження і ремонту димових труб.

 

Чому необхідна модернізація димарів

  

Своєчасно вжиті заходи з модернізації димарів дозволяють попереджати більш суттєві руйнування, що призводять до необхідності капітального ремонту. Якщо ремонтні роботи призведуть до потреби у зупинці виробництва, то цифри передбачуваного економічного збитку від цього цілком могли б перекрити витрати на поточний ремонт. Зауважимо, однак, що у компанії АЛЬТІУС є досвід проведення реконструкції великої промислової димової труби (вельми складної) без зупинки роботи самої труби. І тим не менш, профілактика - краще лікування (як мінімум в економічному сенсі).
До основних причин пошкоджень конструкцій димарів відносять порушення проектного температурно-вологісного режиму експлуатації споруд, несвоєчасне і некваліфіковане технічне обслуговування. Як стверджують фахівці, самі ушкоджувані ділянки - це несучий стовбур у верхній третині висоти; верхні і нижні яруси футеровок, металоконструкції, а також підземні конструкції стовбурів і газоходів при високому рівні грунтових вод.

Ремонт, модернизация, демонтаж дымовых труб

Реконструкція димарів будь-якої складності від компанії АЛЬТІУС

 

До компанії АЛЬТІУС найчастіше звертаються з питань ремонту оголовків, несучого стовбура, футеровки і металевих сходів, майданчиків, бандажних кілець та ін. У зверненнях до нас в основному переважає висотний ремонт. Але хочемо загострити увагу на тому, що комплексний підхід і практичний досвід реконструкції димових труб дає нам переваги перед деякими колегами, оскільки ми не тільки безумовно в змозі виконати роботи будь-якого рівня складності і висотності, а й самі можемо зробити огляд, обстеження та внести пропозиції щодо технології усунення проблем.

 

 

Зв'язуйтеся з нами за телефонами (044) 223-00-02 та (097) 223-00-02, або пишіть по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., і ми обговоримо, чим зможемо допомогти, в особистій бесіді.

       ПЕРЕЙТИ ДО ПРАЙСУ

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ПЕРЕЛІКУ ВИДІВ РОБІТ

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТОГРАФІЇ ВИКОНАНИХ РОБІТ

 

НАШ ОФІС

м. Київ

проспект Перемоги 131

 

(044) 223-00-02

(097) 223-00-02

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Ми в Facebook Ми в Google+ Мы в Twitter Ми в VK

  • 1.jpg
  • 2.JPG
  • 3.JPG
  • 4.jpg
  • 5.JPG
  • 6.JPG
  • 7.JPG
  • 8.JPG

Є питання? Напишіть і ми перезвонимо