altius-prom@ukr.net


Роботи будь-якої складності від компаніI АЛЬТІУС
більше 10 років досвіду та понад 5000 своєчасно завершених проектів

Якість роботи

Якість роботи

Висока якість, що ґрунтується на кваліфікації, різносторонньому професійному досвіді, перевіреній базі надійних постачальників.

Оперативність

Оперативність

Оперативно розраховуємо вартість робіт. Витрачаємо на роботу тільки необхідний час. Ми цінуємо Ваш і наш час.

Гарантія від 2 років

Гарантія від 2 років

Надаємо гарантію від 2 років. Ми впевнені в якості наших робіт та матеріалів, які використовуємо.

Ліцензії та дозволи

Ліцензії та дозволи

Ми маємо державну ліцензію на проведення всіх видів робіт, які виконує компанія, дозволи на проведення робіт підвищеної небезпеки та демонтажних робіт. Співробітники нашої компанії регулярно проходять навчання та інструктажі з питань професійної безпеки. Неухильне дотримання правил охорони праці – наш пріоритет.

Безготівковий/готівковий разрахунок

Безготівковий/готівковий разрахунок

Наша організація є платником ПДВ та плідно співпрацює с державними, комерційними структурами і приватними замовниками. Розрахунки проводяться в будь-якій зручній для Вас формі.

Діагностика, обстеження та експертиза стану будівель, димових труб, мостів, вишок та інших висотних конструкцій

    Першочерговим завданням, яке покладається на діагностику технічного стану будівель і споруд, є з'ясування дійсного стану цілісності конструкції. Як правило, проведена експертиза стану споруд дозволяє зробити своєчасні висновки щодо можливості подальшої експлуатації і потреби проведення ремонтних робіт.

 

Докладніше

Ремонт, реставрація храмових комплексів, споруд, пам'яток архітектури

Реставрація куполів Софійського собору 2011 рік, м. Київ

У число найбільш складних і цікавих ремонтно-будівельних робіт входять такі заходи, як реставрація храмів, а також, реставрація пам'яток архітектури. Багато з них споруджено сотні років тому. Як і будь-які інші будови, вони не можуть протистояти факторам руйнування, серед яких і атмосферний вплив, і природне старіння, і банальна недоглянутість.

 

Докладніше

Будівництво, реконструкція будівель і споруд

Строительство и реконструкция

Реконструкція та ремонт споруд, будівель, а також інших будівельних конструкцій - це все напрямки діяльності компанії АЛЬТІУС. Компетентні майстри підходять до своїх обов'язків з особливою відповідальністю і знанням справи, що гарантує високий показник якості кінцевого результату. До того ж у своїй діяльності компанія не тільки спирається на традиційні методи, але і використовує на практиці інноваційні технології, матеріали і методи, включаючи промисловий альпінізм. У підсумку, послуги фахівців виключають необхідність використання підйомної і дорогої техніки, та й терміни на капітальний ремонт будівель істотно скорочуються.

 

Докладніше

Ремонт, обробка, облицювання, фарбування і гідрофобізація фасадів будівель в Києві та регіонах України

Ремонт, обробка, облицювання, фарбування і гідрофобізація фасадів будівель

    Київ - старовинне місто з багатовіковою історією та культурою, в якому сучасні традиції переплітаються з традиціями предків. Про це свідчать не тільки історичні пам'ятники, а й сучасні споруди, як житлового, так і промислового призначення. І як показує практика, як в старих, так і нових будівлях облицювання фасадів різного виду потребує ремонту. Адже як би там не було, а процеси старіння і природного руйнування ніхто не відміняв.

Докладніше

Ремонт і модернізація димових труб

Ремонт, модернизація димових труб

Ремонт промислових димарів як міра попередження їх повного руйнування.
Промислові димові труби відносяться до дорогих інженерних споруд, які експлуатуються в складних умовах, у сенсі агресивності температурних, вологісних, силових навантажень. Тому ремонт димових труб вимагає від виконавців найвищої кваліфікації та професіоналізму.

Докладніше

Монтаж димоходів і повітропроводів

Монтаж димоходів

       Димарі, так само, як і вентиляційні конструкції, являють собою складні інженерні системи, встановлення яких не терпить аматорського підходу ні в питаннях проектування, ні в питаннях монтажу. Тому у випадку, коли ви не володієте подібними навичками і практичним досвідом - покладіться на професіоналізм фахівців компанії АЛЬТІУС, які гарантують якісний монтаж, і можуть зробити своєчасний ремонт димоходів, повітроводів і інших елементів вентиляційних систем.

 

 

Докладніше

Демонтаж димових труб, металоконструкцій, будівель

Демонтаж водонапірної башти м.Кривий Ріг

Практичний досвід компанії АЛЬТІУС підтверджує той факт, що останнім часом все більш актуальним стає демонтаж димових труб, бетонних конструкцій, будівель житлового та промислового призначення. Знесення подібних будівель може бути як повним, так і частковим. Ця потреба може бути обумовлена поточним технічним станом споруди і зміненою умов експлуатації об'єкта.

Докладніше

КОМПЛЕКСНИЙ РЕМОНТ ЕЛЕВАТОРІВ. ОЧИЩЕННЯ ТА РЕМОНТ СИЛОСІВ

Ремонт елеваторів

       Для зберігання і переробки зернових культур необхідний справний стан всіх вузлів елеватора, для підтримки якого рекомендується регулярне проведення оглядів, діагностики їх стану, та здійснення, за результатами цих обстежень, ремонтних, очищувальні роботи.

Докладніше

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ, РЕКОНСТРУКЦІЯ градирень

     Через експлуатаційні особливості, градирні постійно піддаються агресивному впливу середовища, що призводить до необхідності проведення планових, а так само капітальних ремонтів. Їх частота може коливатися і визначається поточним станом градирні, її елементів.

Докладніше

Новорічна ілюмінація і архітектурна підсвітка будинків/фасадів гірляндами і освітленням від альпіністів компанії АЛЬТІУС

Монтаж декоративної ілюмінації готель Прем'єр-палац м.Київ

 

      Популярні напрямки в області світлового дизайну - архітектурна підсвітка будівель, яку застосовує наша компанія, дозволяє підкреслювати їх унікальність і обриси на тлі інших споруд.

 

Докладніше

УЛАШТУВАННЯ ТА РЕМОНТ ПОКРІВЛІ

Улаштування покрівлі

 

Одними з найважливіших, на наш погляд, видів робіт у будівництві або ремонті будівлі були і залишаються саме покрівельні роботи. Адже якщо покриття будинку несправне, протікає, пропускає холод - тоді не врятують ні красива внутрішня обробка, ні дороге фасадне облицювання. Більше того, можуть постраждати будь-які інші ділянки будинку. Не кажучи про те, що перебування під таким дахом може перетворитися на проблему. Тому дах - останнє, на чому треба економити.

 

Докладніше

Монтаж водостічних систем, відливів, систем сніготанення

Монтаж водостічних систем

Монтаж водостічної системи обов'язково повинен виконуватися фахівцями, які знають всі норми і вимоги по установці. Відомо, що наслідки порушень, унаслідок яких виникають несправності, можуть спричинити серйозні пошкодження будівлі та її окремих елементів.

Докладніше

АНТИКОРОЗІЙНА ОБРОБКА, ФАРБУВАННЯ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ. ПІСКОСТРУМИННЕ ТА ГІДРОСТРУЙНЕ ОЧИЩЕННЯ ПОВЕРХОНЬ

Захист від корозії металоконструкцій

 

Захист від корозії металевих конструкцій входить до переліку послуг компанії АЛЬТІУС, яка працює в Києві та інших містах України. Коли проводять антикорозійну обробку металоконструкцій У ході експлуатації велика частина промислових і не промислових металевих конструкцій піддається впливу зовнішнього середовища, наслідком чого стає поява корозії і руйнування металу. Своєчасний антикорозійний захист металевих конструкцій може продовжити термін їх служби.

Докладніше

Монтаж вентильованих фасадних систем

 

 

     Фасади вентильованого типу - це сучасні, але разом з тим, досить складні системи, працездатність яких багато в чому залежить від грамотності виконання технології монтажу. Дана обставина змушує споживача підбирати виконавців з належним рівнем підготовки, які можуть гарантувати виключення помилок на етапі будівельно-монтажних робіт.

 

  

Докладніше

монтаж світлопрозорих конструкцій

Монтаж світлопрозорих конструкцій.

 

Науково-технічні розробки, у тому числі і будівельні, дуже впливають на формування архітектурного вигляду як великих, так і невеликих міст. Одним з найбільш гармонійних поєднань використання інноваційних матеріалів, в сукупності з сучасними технологіями, вважається спайдерне скління фасадів, за допомогою якого проектувальники можуть вільно втілювати в реальність навіть дуже складні задуми.

Докладніше

Монтаж сендвіч панелей і профлиста

Монтаж сендвіч панелей і профлисту

 

 

Компанія АЛЬТІУС здійснює будівництво складських та торгових приміщень, промислових цехів, а також інших швидкомонтованих споруд, використовуючи тришарові сендвіч-панелі або профлист.

Докладніше

Монтаж рекламних конструкцій, навішування банерів

Монтаж рекламних конструкцій

 
Яскрава зовнішня реклама у вигляді привабливих неонових вивісок, брандмауерів, білбордів, банерів - вже стали невід'ємними супутниками навколишнього нас життя, та звичними речами в очах сучасних мешканців Києва.

 

 

Докладніше

Очищення снігу бурульок і полою з покрівлі будівель та інших елементів конструкцій

Очищення відливів та покрівлі від снігу та бурульок

   На перший погляд, одягнений у пухнасту білу шапку будинок виглядає дуже красиво. Але великий сніжний пласт приховує у собі чималу небезпеку і для здоров'я людей, і для цілісності самої конструкції. Саме з цієї причини виконується прибирання снігу та криги з дахів будівель в зимовий період.

 

Докладніше

МИЙКА ФАСАДІВ БУДІВЕЛЬ, ВІКОН, ВИРОБНИЧИХ ЦЕХІВ

Вітражі, вікна, вітрини - все це не що інше, як обличчя будівлі. І як людей прийнято зустрічати по одягу, так і організації оцінюють за їх чистим та презентабельним виглядом,  блиску шибок, чистоті внутрішніх приміщень. Наприклад, у випадку офісних будівель, які також є обличчям фірми, необхідно підтримувати охайний зовнішній вигляд будов, щоб не відлякати потенційних інвесторів або бізнес партнерів. А у випадку торгово-розважальних комплексів - відвідувачів і покупців.

Докладніше

КРОНУВАННЯ І ВАЛКА ДЕРЕВ

Кронування і валка деревВидалення дерев - питання, з яким рано чи пізно стикаються власники, балансоутримувачі, експлуатуючі організації територій, на яких ростуть дерева. З плином часу рослина занепадає, старіє, в його стовбурі з'являються дупла, тріщини. Тоді воно може становити небезпеку для будівель, що знаходяться поблизу, або людей, що опинилися поряд, рухомого майна. Тому доводиться вживати заходів для видалення такого дерева.

 

Докладніше

МОНТАЖ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ антенно-щоглових споруд, ОБ'ЄКТІВ МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНТЕРНЕТУ

Монтаж антенно-щоглових споруд

 

Одним з важливих напрямків роботи нашої компанії є будівництво і монтаж об'єктів стільникового зв'язку та інтернету. Вишки базових станцій мобільного телефонії потребують періодичного ремонту. Також час від часу оператори стільникового зв'язку проводять модернізацію обладнання, його заміну.

Докладніше

МОНТАЖ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ БУДЬ СКЛАДНОСТІ І ЗВАРЮВАЛЬНІ РОБОТИ НА ВИСОТІ

Монтаж металоконструкцій будь-якої складності та зварювальні роботи на висоті

Якщо вам необхідно провести установку металевих конструкцій - звертайтеся тільки до професіоналів
Коли передбачається провести монтаж металоконструкцій, швидше за все, без послуг верхолазів вам не обійтися. У цьому випадку можна звернутися в компанію АЛЬТІУС, де трудяться майстри своєї справи. Тому що вони досконально знайомі з технологічним процесом і в їхніх силах запропонувати вам найбільш вигідний варіант, що стосується конкретно вашого випадку.

Докладніше

МОНТАЖ ДЕКОРАЦІЙ І ОСВІТЛЕННЯ

Монтаж декорацій та освітлення         

Промисловий альпінізм затребуваний у багатьох сферах людської діяльності і останнім часом в ньому стала відчуватися окрема потреба в галузі кінематографу. Тут не обов'язково мається на увазі процес зйомки художнього або документального кіно. Це можуть бути зйомки різного роду передач, ток-шоу, телепроектів, реклами і тому подібного, де часто виникає потреба виконувати монтаж декорацій і реквізиту, улаштування сцени і помостів. Як правило, це пов'язано з тим, що практично будь-який подібний захід передбачає монтаж звукового та освітлювального обладнання та спеціального реквізиту. Обладнання та сценічні конструкції потрібно надійно закріпити на павільйонних балках або відкритих майданчиках, щоб не виникало ризику для учасників процесу і для збереження задіяного устаткування, як правило дорогого.

Докладніше

Монтаж систем блискавкозахисту

Монтаж систем блискавкозахисту

Зовнішній блискавкозахист будинків і будівель являє собою спеціальний пристрій, що захищає об'єкти від прямого попадання блискавок. Іншими словами, блискавкозахист будівель відводить енергію блискавки в землю. У народі подібні системи називаються громовідводами (адже чутно тільки грім), хоча по суті, мається на увазі саме захист від блискавок.
З конструктивної точки зору блискавкозахист будинку складається з таких елементів, як:
- Блискавкоприймач,
- Токоотвод,
- Заземлення.

Докладніше

ГЕРМЕТИЗАЦІЯ МІЖПАНЕЛЬНИХ ШВІВ

Герметизація міжпанельних швів

Одним з видів послуг, які можна замовити в компанії АЛЬТІУС, є заробка міжпанельних швів. Мається на увазі їх професійний ремонт і герметизація, результатом чого стає практичне і надійне утеплення стінових поверхонь.

Докладніше

МОНТАЖ ІНЖЕНЕРНИХ СИСТЕМ

Монтаж внутрішніх інженерних систем

Для забезпечення повноцінної експлуатації будинку (житлового, торговельного, промислового, і т.п.), необхідно виконати монтаж інженерних систем, важливість якості і надійності яких важко переоцінити. Щоб досягти їх високого рівня, з питань проектування і встановлення інженерних систем потрібно звертатися тільки до фахівців.

Докладніше

Ремонт та оздоблення квартир, будинків, офісів, виробничих приміщень

rem_otdel_rab

 

Капітальний ремонт квартири, приватного будинку, офісу, будь-якого комерційного або виробничої будівлі, передбачає комплексний підхід, і може включати ремонтно-оздоблювальні роботи, а також перепланування, зміцнення несучих конструкцій, від якості виконання яких залежить збереження цілісності споруди і бажаний зовнішній вигляд приміщення. Тому варто доручати цей обсяг завдань професіоналам високого рівня, здатним гарантувати бездоганність якості кінцевого результату, використання нових технологій та відповідних матеріалів.

 

 

Докладніше

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРІВ

Дизайн інтер'єрів

Що таке дизайн-проект
Дизайн проект являє собою комплекс послуг, супутніх веденню задуманого проекту, від його технічної розробки до повного втілення в реальність. Сюди входять такі моменти, як:
- підготовка технічної документації,
- пропозиція художніх рішень,
- ретельне планування,
- трекінг ремонтно-будівельних робіт,
- забезпечення авторського нагляду,
- звіти по витраті матеріалів і бюджету.

    

 

Докладніше

ДІД МОРОЗ У ВІКНО

Santa glavnaya altius

 

   Прагнете порадувати співробітників, колег підчас новорічної вечірки, зробивши її незабутньою?

   Звертайтеся до нас - і спогади про це новорічне свято будуть радувати Вас ще довгий час!

 

Докладніше

НАШ ОФІС

м. Київ

проспект Перемоги 131

 

(044) 223-00-02

(097) 223-00-02

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Ми в Facebook Ми в Google+ Мы в Twitter Ми в VK

  • 1.jpg
  • 2.JPG
  • 3.JPG
  • 4.jpg
  • 5.JPG
  • 6.JPG
  • 7.JPG
  • 8.JPG

Є питання? Напишіть і ми перезвонимо